.

Функција : Twy Women Crew вратот Триколор за шиење на бранови, врвови на џемперот во боја, прикажани со мека и л�
Повторувања и гаранција за враќање на парите! Така, можете да го купите нашиот женски џемпер со доверба!
Овој џемпер може да им се подари на пријателите како божиќен подарок.20" Овој Џемпер Квалитетот Е Многу Д�
Тенок Фит, V вратот, копчето надолу пред, копчето за затворање, долг ракав, џемпер кардиган боја кардиган.
22" со високи потпетици, чизмите ќе сторат Спарете го со фармерки или хеланки и потпетици / чизми, ќе бидет
ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини
: Средно / САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 / ЕУ : 36 Биста : 140см / 55.Atinetok Јакна за Жените Солидна Боја Мода Обични
Висок квалитет : Изработен од мек и пријателски за кожата висококвалитетен плетен материјал, џемперот с
Погоден за совпаѓање со слаби фармерки, хеланки или чизми итн.83"XXXXXL157cm / 61.+ Совршено слабеење на градите �
Женска И Зимска Трикотажа Пуловер Со Врат Бисер Со Средна Должина Лигав Џемпер Карактеристики : џемперо
и тоа е особено погодно за носење во пролет, лето иumn, и без излегување од мода.Нега : машина или рачно пер�
Совршено за лежење, работа надвор или симпатичен обичен изглед! Овие удобни панталони за дневна работа �
Едноставноста владее врховно со џемперот на екипажот на слободното собрание Како класичен како што се �
83" Должина : 58см / 22 Нега на облека : Машинско Перење Со Мрежеста Кеса За Да Избегнете Пилинг или Ладно Мие�
Жени Пролет И Лето Едноставна Еднобојна Ревер Копчиња Со Три Четвртини Ракави Големи Џемпери за Жени пл
Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!! Се надевам д
❦+Топли Совети : ве Молиме дозволете 13см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерењ
Џемпери За Жени Трендовски Нега на облекамалку се препорачува Миење Раце,Не долго натопување,не белило.
DEN 1.33
Това е достапна
Џемпери за жени Направено од мек, висококвалитетен плетен материјал, кој може да се дише и пријатно за н�
Големина : S : 4 Велика Британија : 8 UE : 34 BUST : 105 CM / 41.47 '' Должина : 66cm / 25.20 '' Големина : M : 6 UK : 10 UE : 36 Bust : 110cm / 43.31 '
Да ви даде прекрасно искуство со носење Функција : Овој џемпер е прикажан со полиестер, висок врат, цврст
Одликувајќи се со луксузно мека и привлечна постава за руно, овие хеланки обезбедуваат суштинска топли�
Ветување : Mt Length : t24 20 t Bust : t45 Сликата е само за повикување.Спецификации : Боја : сина, сива, црна, зелена...
Џемпери За Жени Дозвола.Женски зимски топли џемпери од кардиган, слаба лабава надворешна облека,отворе�
Големина : S Биста : 86cm / 33.86" ракав : 58cm / 22.83" Должина : 86cm / 33.86" Големина : M Биста : 91cm / 35.83" Ракав : 59cm / 23.23" Долж�
Проверка на чевли со џемпери на модни жени, кои печатат панталони со пот, обични широки панталони со џеб�
Без разлика дали се релаксирате дома, се собирате со пријателите или за време на релаксирачко шопинг па�
: Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 105cm / 41.Карактеристики : Секојдневен Дуксер,Долг Ракав,Хеџинг ,Маица Со Пуловер,Секојд
88"Shoulder : 62cm / 24.13" материјалот е лесен и дише, нема да направи да се чувствувате непријатно.91"Shoulder : 61cm / 24.94"Si
The Myme + Honey Women's Women's Balloon Scheve Smocper Jumper е прекрасно преземање на класичното бело и црно комбо Овој супер мек �
Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Пол : жени, жени, дами Стил : Обичен Тип на шема : маскирна �
Упатство за миење : миење на рака во ладна вода или суво чисто препорачано, не бели, висат суво или суво с�
Fullтино Женски Џемпери Со Кардиган Со Целосна Патент Со Качулка Лабави Долги Ракави Лесни Плетени Џемпе�
: Large: 8UK : 12EU : 38Length : 23.26"Shoulder : 17 Потсетник : нашата вкупна цена на артиклите се состои од два дела : цена на п
Женски Нејасни Пуканки Ракав За Капење Кардиган Плетени Преголеми Џемпери Џемпери За Женски Вратоврск�
црни крзнени јакни за жени надуена јакна црн долг капут палто од вештачко крзно зимски јакни за жени тем
Поради рачно мерење, може да има грешка од 12 см во големина XLt Length : t41 Ако производот има какви било пробл�
Женски Џемпер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Обичен Пуловер Карактеристики : 1 ✿ божиќен џемпер за жен