.

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Модел На Срце Мини Шема На Облекување Тип : Срце Печа
Женски Обичен Моден ВВратот Цветни Печати Краток Ракав Плажа Фустан мала тежина и удобно ●Повод€Секој
Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Шема : Печатење Стил :
Големина : S Биста : 83cm / 32.68" Половината : 70cm / 27.56" Должина : 128cm / 50.39" Големина : M Биста : 87cm / 34.25" Половината : 74
65 " Големина.22" Должина : 88см / 34.43 "Половината : 82см / 32 : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106см
Women's Halter Bridesmaid Dresses Long Chiffon Formal Dresses Evening Party Dress 2023 Women's Boho Floral Summer Dress Wrap V Neck Ruffle Short Sleeve A Line Belted Flowy Tiered Maxi Dress
Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Wo
Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави...
Ewdj Совети За Нега На Облека Од Ywdj Vr Користење на рачно перење со вода со ниска температура може да направ
Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.01" Должина : 76см / 29 Големина : XXL Големина...
72" Должина : 98cm / 38.40"LLarge81238105cm / 41 5,95% Полиестер, 5% спандекс информации за Производот : Пол : Жени Прилика : Ту
Ви благодариме за вашиот обичај Женски Чипка Краток Деверуша Фустани Линија Лизгач Коктел Свадба Парти
Тип на шема : Табела За Печатење : Големина : L Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 42cm / 16.54" Ракав : 23cm / 9.06" Половината : 86cm /
Содржина на пакетот : 1 х Женски Фустан За Лизгање (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 Ве молиме спор�
Женски Моден Секојдневен Еднобоен Памучен Ленен Џебен Фустан Без Ракави ве Молиме проверете Ја Табелат
Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Ве молиме споредете ги големините
УслугаАко не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, н�
01" Колк : 108см / 42.Појавување : плус големина формални фустани фустан чевли тексас фустан женски фустан ле�
(Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1 CM = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил женски летни резервоари фустани, обиче
Стилот на вратот на оглавникот на овој сарафан ги истакнува облините на клучната коска и рамото,покажув
06" ДОЛЖИНА : 92СМ / 36.фустани на плажа за жени летни фустани бохо фустани за жени секојдневно затворање Фус
Женски Ретро Долги Ракави Копче Фустан Еднобојна Кошула Макси Фустани }Прилика,Забава, Работа, Плажа, На
Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Миење Рац
Политика за гаранција по продажбата : Подобни За Враќање, Враќање Или Замена Карактеристики Halter V Вратот
Ласкање На Повеќето Типови На Тело Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Жив�
Елегантен декор на копче Еластична половината обичен широк лента мини фустан Оваа Sunkress на Vвратот покаж
Модерен стил ве прави секси и привлечни во толпата В фустан со трегер без ракави на вратот кој дава допо�
➤ Големина Контрола на стомакот на фустани; црн фустан xs јуниори; деверуша фустани морнарица сина; фуст�
МАТЕРИЈАЛ : 95% Вискоза+5% Спандекс.72" цветен фустан за жени / ситен макси фустан / фустани на плажа / бохо фу�
Грижа за облека : За да ја задржите добрата форма на облеката, се препорачува миење на рацете или машинск
Елегантни долги здолништа, секојдневни здолништа со средна должина и слатки кратки здолништа, секој ст�
Материјал : овие цврсти кратки ракави женски летен фустан, женски класичен v вратот симпатична сарафан с
Дизајн : Секси Цветен Миди Фустан ДизајнV Вратот Цветни Печати Фустан, 3 / 4 Ракав Замав Фустан, Пеперутка �
Предодреден да биде ИТ фустан на лето Миди фустанот од фармерките на Софија има женско деколте со душич�
Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф
Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф
Целосно задоволете ги вашите потреби Секојдневната, секојдневна, софистицирана и празнична облека има
Стил : Женски Секојдневен Лабав Мини Фустан,Фустан Без Ракави, Секојдневен Широк Фустан...